• ثبت شرکت گرجستان
  • ویزای گرجستان
  • کشور گرجستان
  • ویزا گرجستان
  • گرجستان
  • گرجستان
  • اقامت گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان

چاپ فرستادن به ایمیل

به متقاضیان محترم ثبت شرکت در گرجستان توصیه می شود قبل از عقد قرارداد در این رابطه با هر شرکتی که تمایل دارند نسبت به موارد زیر اطمینان لازم را کسب نماییید:

1. شماره کد ثبتی شرکت.
2. مجوز فعالیت درگرجستان.
3. اطلاعات فنی و اداری نسبت به قوانین روزگرجستان در رابطه با ثبت شرکت و اخذ اقامت و کلیه امور مرتبط.
4. اطمینان از توانایی ارائه خدمات بعد از ثبت شرکت.
شایان ذکر است عدم توجه به موارد فوق باعث بروز مشکلات و اتلاف وقت و هزینه شما می شود.
با ارزوی توفیق روزافزون برای متقاضیان و همکاران محترم .

 

درباره ما

چاپ فرستادن به ایمیل

مهاجرت تصمیمی بسیار مهم و نقطه عطفي سرنوشت ساز، در زندگي شما، همسر، فرزندان و نسلهاي آينده شماست. همچنين با نگاهي دقيقتر به روند مهاجرت درخواهيد يافت كه جريان مهاجرت پروسه اي طولاني، فني پيچيده و سخت بوده كه كوچكترين اشتباه در بهترين حالت مي تواند روند مهاجرت را تا مدتها و حتی سالها با تاخير توام سازد و يا ناخواسته پرونده مهاجرت را بكلي ملغي و كنسل نمايد. ضمنا تمامی متقاضیان بایستی با قواعدی که توسط قانون مهاجرت كشور هدف ارائه شده است تطبیق داده شوند و تنها جهت متقاضیان واجد شرایط برای اقامت، ویزا صادر میگردد. درضمن چنانچه کارپردازویا وكیل شما بتوانند روند و جريان حقوقي مهاجرت را نسبت به شرايط معمول مهاجرت، سريع تراز يك فرد معمولي انجام دهند، با احتساب زمان و ساير هزينه هاي جاري و همچنين يك محاسبه ساده درخواهيد يافت كه حتي به لحاظ مالي اقدام كردن از طريق مشاوران خبره كاملا مقرون به صرفه و منطقي خواهد بود.

اگر علاقمند باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای معقولانه جهت اخذ ویزای گرجستان و اقامت گرجستان اقدام کنید
تجربه همکاری با موسسات و بررسی پرونده های مختلف مهاجرتی و بازبینی مکرر و روزافزون وبسایتهای رسمی و غیر رسمی بنده را برانداشت تا با خلق بستري مناسب، کم هزینه، قانونمند و آگاهانه شما متقاضی محترم را در راستاي رسيدن به اهداف مورد نظرتان برای مهاجرت متمدنانه به کشوری که امکان آن را دارید، ياري دهم و طبق پندارها و باورهای شخصی ميدانم و ایمان دارم كه خداوند نيز ياريگر كساني خواهد بود كه با هدف كسب تجربه، مهارت و توانائي بيشتر و با نيت خير تصميم به مهاجرت ميگيرند.
براي ما جاي بسي توفيق و سعادت خواهد بود اگر بتوانم با داشتن كوله باري تجربه و بهرمندی از دوستانی سالم، توانمند و متخصص، همچون مشعلي فروزان راهنماي سالم و صادقي براي شما در اين مسیر باشیم و ميدانیم، باور داریم و مدعي هستیم كه شما   عزيزان همواره الگوي شايسته اي بعنوان یک  ایرانی براي جهانيان و پرچم دار اين مرز و بوم پرگهر درسطوح مختلف علمي، هنري، ورزشي و يا رسيدن به مراتب عالي اقتصادي و تجاري و ... خواهيد بود كه در اين راستا ما نيز با افتخار و با دلی مالامال از امید پشتيبان و دوشادوش شما در حد استطاعت خواهم ایستاد.

موارد همکاری ما با یکدیگر میتواند حداقل شامل موارد زیر باشد :
انجام كليه مراحل و مراتب حقوقي و اداري جريان مهاجرت به كشورگرجستان و عندالزوم با بهره گیری از وکلای متخصص و ورزیده
مشاوره در بخش اقامت دائم
مشاوره در بخش اقامت موقت
مشاوره در بخش ثبت شرکت
مشاوره در بخش خرید ملک مستغلات
مشاور در بخش کلیه امور کارهای اداری وتجاری در گرجستان
شبيه سازي جلسات مصاحبه توسط كارشناسان و افراد صاحب نظر
در ضمن با ارسال ایمیلهای جالب با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و بخصوص اداب و رسوم زندگی مردم در کشورهای مختلف دنیا میتوانید مرا در این زمینه یاری کنید. همچنین با افتخار تمام پذیرای تمام نقطه نظرات شخصی شما و انتقاداتتان نسبت به محتوی و موضوعات این وبسایت هستیم .

 

پکیج برنزه اقامت گرجستان

پکیج برنزه اقامت گرجستان

پکیج نقره ای اقامت گرجستان

پکیج نقره ای اقامت گرجستان

پکیج طلائی اقامت گرجستان

پکیج طلائی اقامت گرجستان